პროდუქტი შექმნილია სპეციალურად ცხიმიანი კანის ეფექტური კონტროლისთვის. თავისი ინოვაციური ფორმულის წყალობით, გამწმენდი ნაზად აშორებს ჭუჭყს და მაკიაჟს, ასუფთავებს ფორებს ჭარბი ცხიმისგან, აახლებს და მატებს კანს. აზელაინის მჟავა არის ეფექტური ინგრედიენტი, რომელსაც შეუძლია კანის ანთების მკურნალობა; ის უზრუნველყოფს ფრთხილად აქერცვლას, ხდის კანს გლუვს და აუმჯობესებს მის ტექსტურას. ის ხელს უწყობს ცხიმის გამომუშავების ინჰიბირებას, არეგულირებს ცხიმოვანი ჯირკვლების ფუნქციას, ამცირებს პიგმენტაციას და ათანაბრებს კანის ტონს. ასეთი ძლიერი ძირითადი ინგრედიენტის წყალობით ქაფი უზრუნველყოფს კანის ღრმა წმენდას. ჰამამელისი გამოირჩევა დამარბილებელი და დამამშვიდებელი თვისებებით. ის ხელს უწყობს ანთების და სიწითლის მოცილებას, ამიტომ ქაფი იდეალური გამოსავალია აკნესკენ მიდრეკილი ცხიმიანი კანისთვის. ჰიალურონის მჟავა უზრუნველყოფს ხანგრძლივ დატენიანებას სახის გაწმენდის შემდეგ კანის დაჭიმვის და სიმშრალის გამოკლებით. ვიტამინი E აღადგენს და კვებავს კანს, რაც მას რბილს და აბრეშუმისებრს ხდის. ქაფი იდეალურია ყოველდღიური გამოყენებისთვის ცხიმიანი კანისთვის.